خانه / گزیده مطالب / پیشگوئی پیر مرد در ملاقات با مرحوم آیت الله خزعلی

پیشگوئی پیر مرد در ملاقات با مرحوم آیت الله خزعلی

 حجت الاسلام و المسلمین سیّدعباس موسوی مطلق:

یکشنبه مورخ ۲۴ دی ۹۶ در موسسه امام خمینی قم در خدمت فقیه اخلاقی، انقلابی و متواضع حضرت آیت الله کعبی بودم، بیش از دو ساعت بطول انجامید. مطالبی مطرح شد، معظم له از سفر خود به کویت گفت و اینکه طیف آقایان شیرازی در آنجا بر علیه امام خمینی بخاطر نظریه وحدت وجود بسیار کار کرده اند، و اینکه الحمدلله ایشان موفق شدند چهارده جلسه به مباحث عرفانی پرداخته و حاصل آن جلسات که در لبنان تحت عنوان نظرات فی الثقافه العرفانیه بچاپ رسیده است.

از امیدهایی که امام و رهبر عالیقدر و سیدحسن نصرالله به آینده انقلاب بیان کرده اند سخن به میان آمد و از حقیر سوال کردند آیا مبشراتی معنوی که مؤید باشد هست؟ از اهل دلی که رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای باوی مرتبط بوده و استفاده معنوی داشته اند و بعد به نجف مراجعه کردند سخن به میان آمد.

بنده حسب الأمر ایشان خاطره ای را از ملاقات مرحوم آیت الله خزعلی با یکی از افرادی که گاهی مبشراتی می آورد، که خودم شاهد آن ملاقات بودم عرض کردم.

ماجرا از این قرار بود:

محافظ حضرت آیت الله خزعلی تماس گرفتند و گفتند:

آقای خزعلی می فرمایند:

فلان آقا را هماهنگ کن بیاور با هم ملاقاتی داشته باشیم مطلبی را می خواهم سوال کنم.

بنده هم اواخر سال ۸۴ بود که بلافاصله این ملاقات را هماهنگ کردم. محل ملاقات در قم موسسه حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه. پس از تعارفات معمول مرحوم آیت الله خزعلی فرمودند:

من چند شب قبل در سحرگه مشغول نماز بودم به ناگاه تلویزیون که به برق متصل نبود، روشن شد و خبری از ظهور را منتشر کرد و دوباره صفحه تاریک شد، آیا این حالت کشف ربطی به ظهور دارد؟

پیر مرد گفت:

نمی دانم ولی ظهور نزدیک است باید آماده شد، و بزودی جنگی بین یهودی ها و مسلمان ها می افتد که نتیجه شکست یهود است بعد از یک ماه و بدونید عَلَمی بین عَلَم جمهوری اسلامی و آقا نیست.

_ پیر مرد در حالی این حرف رو می زد که کسی گمان نمی کرد بعد از چند ماه جنگ میان اسرائیل و حزب الله بیفتد و در سی و سه روز شکست بخورد. بین تاریخ این حرف از یک پیر مرد بی سواد تا تیر ماه ۸۵ که آغاز جنگ سی و سه روزه بود، چند ماه فاصله بود!

تا کنون هر چه از اولیاء خدا شنیده ام اتصال انقلاب امام خمینی به انقلاب حضرت مهدی موعود است.

__________________________________________

یادداشت های استاد سید عباس موسوی مطلق

 

 

درباره سیّدعباس موسوی مطلق

همچنین ببینید

معرفت عاشوراء _ ۱۳